RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-762972-0000A commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-762972-0000A 12 Inch Pilot Assembly for Wolf 4 Burner Range
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-762972-0000A |
| Manufacturer Part # | 00-762972-0000A |
| Height | 0.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-762972-0000A Pilot Assembly 14-3/8" X 7-5/8" X 12", Wolf 4 Burner Range F & Fs
