Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-343608-00002 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-343608-00002 Door Chain Assy
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-343608-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-343608-00002 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-343608-00002 Door Chain Assembly, Vulcan Convection Oven Sg4c Sg4d Sg6c Sg6d Vc44gd, Vc4ec Vc4ed Vc4es Vc4gc Vc4gd Vc4gs Vc6ec Vc6ed, Vc6es Vc6gc Vc6gd Vc6gs
