Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 00-122291 Block Double Angle 4.1 Inch Wide OEM Component Durable Alloy
Item:
#1487886
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-122291 |
| Manufacturer Part # | 00-122291 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hobart 00-122291 Block Double Angle 4.1 Inch Wide OEM Component Durable Alloy