Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 00-083416-00002 Plug 2.55 Inch OEM Connector for Commercial Kitchen
Item:
#1487774
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-083416-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-083416-00002 |
| Height | 0.35" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hobart 00-083416-00002 Plug 2.55 Inch OEM Connector for Commercial Kitchen