Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 162501 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 162501 Roller 8 Gpm Pump Pk Of 5
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 162501 |
| Manufacturer Part # | 162501 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 162501 Ptfe, Pack Of 5
