RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 03007 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 03007 4 Inch Casters for Fryers with Corrosion Resistant Steel
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 03007 |
| Manufacturer Part # | 03007 |
| Height | 3.4" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 14.7" |
| Weight | 5.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 03007 Set Of 4 3 Casters For Fryer
