FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco PMG-200-120-QS strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco PMG-200-120-QS Nat Gas Booster Heater Powermite 195 000 Btu
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | PMG-200-120-QS |
| Manufacturer Part # | PMG-200-120-QS |
| Height | 31" |
| Width | 35.95" |
| Depth | 24.64" |
| Weight | 228 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco PMG-200-120-QS Nat Gas Booster Heater Powermite 195 000 Btu