Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hatco HW-FUL Electric Food Warmer One 1/1 Pan Cpcty 120v
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | HW-FUL |
| Manufacturer Part # | HW-FUL |
| Height | 9.76" |
| Width | 14.57" |
| Depth | 23.9" |
| Weight | 29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco HW-FUL Electric Food Warmer One 1/1 Pan Cpcty 120v