Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hatco HGSM-1P Mdlr Heated Glass Shelf One 1/1 Pan Cpcty 120v
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | HGSM-1P |
| Manufacturer Part # | HGSM-1P |
| Height | 2.31" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 23.63" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco HGSM-1P Mdlr Heated Glass Shelf One 1/1 Pan Cpcty 120v