FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco GRBW-48-120-QS countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco GRBW-48-120-QS Buffet Warmer W/snz Grds 120/60/2040/1 Ph
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | GRBW-48-120-QS |
| Manufacturer Part # | GRBW-48-120-QS |
| Height | 20.75" |
| Width | 49" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco GRBW-48-120-QS Buffet Warmer W/snz Grds 120/60/2040/1 Ph