Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco GRAH-36-208-T-QS strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco GRAH-36-208-T-QS Tglsw Infared Foodwarmer 208/60/800/1 Ph
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | GRAH-36-208-T-QS |
| Manufacturer Part # | GRAH-36-208-T-QS |
| Height | 2.5" |
| Width | 36" |
| Depth | 6" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco GRAH-36-208-T-QS Tglsw Infared Foodwarmer 208/60/800/1 Ph