FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco steam tables and food wells.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco FR-9-208-3-QS steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco FR-9-208-3-QS Food Rethermalizer 208/60/9kw/3 Ph
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | FR-9-208-3-QS |
| Manufacturer Part # | FR-9-208-3-QS |
| Height | 12.25" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 16.88" |
| Weight | 28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco FR-9-208-3-QS Food Rethermalizer 208/60/9kw/3 Ph