FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco FDWD-1X-120-QS countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco FDWD-1X-120-QS 1 Dr Hld/display Cabinet W/mltiprps Rack No Motor
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | FDWD-1X-120-QS |
| Manufacturer Part # | FDWD-1X-120-QS |
| Height | 28.54" |
| Width | 19.39" |
| Depth | 20.89" |
| Weight | 90 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco FDWD-1X-120-QS 1 Dr Hld/display Cabinet W/mltiprps Rack No Motor