Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hatco CHW-43 Elec Food Warmer/cooker Four 1/3 Pan Cpcty 120v
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | CHW-43 |
| Manufacturer Part # | CHW-43 |
| Height | 10.63" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 30.91" |
| Weight | 35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco CHW-43 Elec Food Warmer/cooker Four 1/3 Pan Cpcty 120v