FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco dishwashing parts and accessories.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco C-57-480-3-QS dishwashing parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco C-57-480-3-QS Electric Booster Heater 6 Gal 480/60/57kw/3 Ph
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | C-57-480-3-QS |
| Manufacturer Part # | C-57-480-3-QS |
| Height | 18" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 142 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco C-57-480-3-QS Hatco Compact Booster Heater C-57, 480v 57000w 3ph
