RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco stainless steel food pans and food pan accessories.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04-05-546 stainless steel food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04-05-546 3 3/8 Inch Handle Carriage Assembly Steel with Nylon Bushings
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04-05-546 |
| Manufacturer Part # | 04-05-546 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04-05-546 Material Steel With Nylon Bushings, Length 10", 254 Mm, Width 3 3/8", 86 Mm, Depth 2 1/2", 51 Mm
