RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.19.017.00 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.19.017.00 Infinite Control Kit 208v 15 Amp with Dial Aluminum Black and Red
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.19.017.00 |
| Manufacturer Part # | 02.19.017.00 |
| Height | 5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.19.017.00 208v 15 Amp Infinite Control Kit, Pointer Dial Aluminum Label Black & Red 20" Wires, Hex Locknut D Stem Flat Down, Dial Only A2172 # 221178, Hatco, Warmer Series Gr Gra Grah Grbw, Grh Grl Fdw
