Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hamilton Beach HVCP40610 Vacuum Sealer Pouch 6"x10" 4 Mil 1000 Pk
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | HVCP40610 |
| Manufacturer Part # | HVCP40610 |
| Height | 1.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach HVCP40610 Vacuum Sealer Pouch 6"x10" 4 Mil 1000 Pk
