RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach HAM990060800 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach HAM990060800 Seal Motor Hbh650 Hbh650ce
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | HAM990060800 |
| Manufacturer Part # | HAM990060800 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach HAM990060800 Color Black, Material Rubber, Inner Diameter 1/2", 13 Mm, Outer Diameter 25/32", 20 Mm, Thickness 1/2", 13 Mm
