Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hamilton Beach 37590 Rice Cooker/warmer 240v 250w 90 Cup
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 37590 |
| Manufacturer Part # | 37590 |
| Height | 16.1" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 18.9" |
| Weight | 35.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 37590 Rice Cooker/warmer 240v 250w 90 Cup
