Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grosfillex wood veneer table tops.
- Authorized Grosfillex dealer, ensuring genuine commercial commercial furniture and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grosfillex US32D879 wood veneer table tops
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grosfillex US32D879 VanGuard Exterior Table Top 32" X 32" Square - 1/Case
| Manufacturer | Grosfillex |
|---|---|
| Model Number | US32D879 |
| Manufacturer Part # | US32D879 |
| Depth (short back) | 32" |
| Width (long side) | 32" |
| Shape | Square |
| Width | 32" |
| Depth | 32" |
| Weight | 27.7 lbs |
| UPC | 14306951089 |
| Made in Germany | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Grosfillex, US32D879, VanGuard Exterior Table Top, 32" x 32", square, with assembly rails, warp, burn, fade, scratch, heat & UV resistant, poplar veneer board with HPL coating, moonscape, Made in Germany (Packed By: 1 Each)
Certifications
Certifications
Made in Germany
This item was made in Germany.
