Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen Z071235 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z071235 3/4 Inch MPT 1/2 Inch Hose Barb Water Feed Valve 24v
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z071235 |
| Manufacturer Part # | Z071235 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z071235 [ Water Dual Solenoid Feed Valve ], [ 3/4" Mpt X 1/2" Hose Barb ] [ Nc ] [ 24v ], [ 2 Way ] [ Brand Groen ] [ Mfg# 71235 ], Groen Steamer Hy3e
