Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen Z001126 Armored Thermopile Groen
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z001126 |
| Manufacturer Part # | Z001126 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z001126 Armored Thermopile Groen