- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen 146222 Double Pantry Faucet Wit H Swing Spout And Riser
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 146222 |
| Manufacturer Part # | 146222 |
| Height | 4.13" |
| Width | 12" |
| Depth | 27.4" |
| Weight | 7.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 146222 Double Pantry Faucet Wit H Swing Spout And Riser
