RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster CD272L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster CD272L OEM Dispense Cap 2.8 Inch Black Java Plastic with Precise Flow
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | CD272L |
| Manufacturer Part # | CD272L |
| Height | 2.55" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster CD272L Dispense Cap Black Java 2/3/q