RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster C072AL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster C072AL 5.05 Inch Light Ready OEM Coffee Filter Food-Safe Materials
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | C072AL |
| Manufacturer Part # | C072AL |
| Height | 0.65" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster C072AL Light Ready Green Java
