- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster C032SL 10 Inch OEM Power Cord with Plug for Beverage Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | C032SL |
| Manufacturer Part # | C032SL |
| Height | 1.3" |
| Width | 9.95" |
| Depth | 12.1" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster C032SL Cord W/plug Gb/fs 120v
