FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster B-3WL Brewer Auto 3 Warmer L 120/208v 2860w 13.8a
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | B-3WL |
| Manufacturer Part # | B-3WL |
| Height | 17.75" |
| Width | 16.25" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster B-3WL Brewer Auto 3 Warmer L 120/208v 2860w 13.8a