Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster ABB810WP coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster ABB810WP 25 Inch Filter Papers for 10 Gallon Urns with Tear Resistant Paper
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | ABB810WP |
| Manufacturer Part # | ABB810WP |
| Height | 14" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster ABB810WP Filter Papers 25x11 10 Gal Urns