- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster 410-00334 Ignitor Wire 3.95 Inch OEM for Gas Appliances
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 410-00334 |
| Manufacturer Part # | 410-00334 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.7" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 410-00334 Ignitor Wire