Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 38318 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn Grindmaster 38318 0.25 Inch Washer Sight Gauge bottom Corrosion Resistant
| Fits with Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 38318 |
| Manufacturer Part # | 38318 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 38318 Washer Sight Gauge (bottom)
