Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 77730 16 Inch Drop Panel for Gold Medal 2552 Commercial Equipment
Item:
#1479625
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 77730 |
| Manufacturer Part # | 77730 |
| Height | 3.85" |
| Width | 16.55" |
| Depth | 18.85" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gold Medal 77730 16 Inch Drop Panel for Gold Medal 2552 Commercial Equipment
$74.98
Unit price
/
Unavailable
