Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 76549 3.5 Inch Overlay All Bakers - Corrosion Resistant Surface
Item:
#1479356
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 76549 |
| Manufacturer Part # | 76549 |
| Height | 0.2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gold Medal 76549 3.5 Inch Overlay All Bakers - Corrosion Resistant Surface
$33.91
Unit price
/
Unavailable
