Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 47343 7.25 Inch Electric Exhaust Blower Aluminum Constructed
Item:
#1479415
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 47343 |
| Manufacturer Part # | 47343 |
| Height | 6.6" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 3.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gold Medal 47343 7.25 Inch Electric Exhaust Blower Aluminum Constructed