FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe GCB15G-RK 15 In Charbroiler Lava Rock
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | GCB15G-RK |
| Manufacturer Part # | GCB15G-RK |
| Height | 15.75" |
| Width | 15" |
| Depth | 30.32" |
| Weight | 101.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe GCB15G-RK 15 In Charbroiler Lava Rock