Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender LCS-G Line Chiller Stand Galv 26 1/2in X 24in X 39in
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | LCS-G |
| Manufacturer Part # | LCS-G |
| Height | 38" |
| Width | 26.88" |
| Depth | 25.31" |
| Weight | 70 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender LCS-G Line Chiller Stand Galv 26 1/2in X 24in X 39in