FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender DBGR-24-RS Glassrack/drnbrd Cab 24in W/shelves
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | DBGR-24-RS |
| Manufacturer Part # | DBGR-24-RS |
| Height | 37" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 100.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender DBGR-24-RS Glassrack/drnbrd Cab 24in W/shelves