Glastender DBGR-24-RS Glassrack/drnbrd Cab 24in W/shelves
Glastender  |  MFG #: DBGR-24-RS  |  Item #: 2234152
Item: #2234152
Technical details
Manufacturer Glastender
Model Number DBGR-24-RS
Manufacturer Part # DBGR-24-RS
Height 37"
Width 24"
Depth 24"
Weight 100.5 lbs
Hazardous False
Product Type OEM
About this item
Product Details
Customer reviews
N/A
AllPoints Glastender