Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender BBS-14 Blender Shelf 14in Bolt On
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | BBS-14 |
| Manufacturer Part # | BBS-14 |
| Height | 6" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender BBS-14 Blender Shelf 14in Bolt On