Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender aftermarket underbar trash receptacles.
- Engineered to match existing Glastender units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glastender 06006106 underbar trash receptacles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 06006106 22 5/16 X 26 1/4 Gasket Door Fits Glastender
| Fits with Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06006106 |
| Manufacturer Part # | 06006106 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06006106 22 5/16 X 26 1/4 Gasket Door Fits Glastender
