Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china creamer and pitchers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH TCR019WHP23 china creamer and pitchers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH TCR019WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Artefact® Pourer
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | TCR019WHP23 |
| Manufacturer Part # | TCR019WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Handle | Without Handle |
| Height | 3.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 6.83 lbs |
| UPC | 840291053602 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, TCR019WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Artefact® Pourer, 8oz, 3" dia., x 3-3/4"H, round, without handle, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
