Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china creamer and pitchers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH TCR016GYP23 china creamer and pitchers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH TCR016GYP23 Bevel Pourer 6 Oz. 2.5" X 2.5" X 4"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | TCR016GYP23 |
| Manufacturer Part # | TCR016GYP23 |
| Handle | Without Handle |
| Material | Porcelain |
| Height | 4" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 5.29 lbs |
| UPC | 840291046314 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, TCR016GYP23, Bevel Pourer, 6 oz., 2.5" x 2.5" x 4"H, Round, High Gloss, Porcelain, Stone (Packed By: 12 Each Per Case)
