Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH metal creamers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH TCR009BSS23 metal creamers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH TCR009BSS23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Serving Accessories Creamer/Check Holder
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | TCR009BSS23 |
| Manufacturer Part # | TCR009BSS23 |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 4" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 5.07 lbs |
| UPC | 840291013125 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, TCR009BSS23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Serving Accessories Creamer/Check Holder, 7 oz., 2" sq. x 4"H, square, brushed stainless steel (Packed By: 12 Each Per Case)
