Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china creamer and pitchers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH TCR007WHP23 china creamer and pitchers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH TCR007WHP23 Sumo Pourer 4 Oz. 2-1/2" Dia. X 3"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | TCR007WHP23 |
| Manufacturer Part # | TCR007WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Handle | Without Handle |
| Height | 3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 3.97 lbs |
| UPC | 840291011701 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, TCR007WHP23, Sumo Pourer, 4 oz., 2-1/2" dia. x 3"H, round, without handle, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
