Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china creamer and pitchers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH TCR002WHP23 china creamer and pitchers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH TCR002WHP23 Cinch Pourer 8 Oz. 3" Dia. X 3-1/2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | TCR002WHP23 |
| Manufacturer Part # | TCR002WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Handle | Without Handle |
| Height | 3.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 840291004345 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, TCR002WHP23, Cinch Pourer, 8 oz., 3" dia. x 3-1/2", round, without handle, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
