Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH tajine.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH STN000WHP21 tajine
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH STN000WHP21 Tagine 3 Oz. 4-3/4" Dia. X 4-1/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | STN000WHP21 |
| Manufacturer Part # | STN000WHP21 |
| Construction | Porcelain |
| Type | Complete |
| Height | 4.75" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 4.19 lbs |
| UPC | 840291013088 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, STN000WHP21, Tagine, 3 oz., 4-3/4" dia. x 4-1/4", round, with cover, porcelain (Packed By: 4 Each Per Case)
