Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china platters.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH SPT028WHP11 china platters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH SPT028WHP11 Platter 23-1/2" X 8" X 1-1/2" Oval
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SPT028WHP11 |
| Manufacturer Part # | SPT028WHP11 |
| Construction | Porcelain |
| Short Side | 8" |
| Long Side / Diameter | 23" |
| Shape | Oval / Oblong |
| Height | 1.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 20.94 lbs |
| UPC | 840291007773 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SPT028WHP11, Platter, 23-1/2" x 8" x 1-1/2", oval, porcelain (Packed By: 4 Each Per Case)
