Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH compartmented china dish bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH SPT017WHP23 compartmented china dish bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH SPT017WHP23 Sampler™ Server 7" X 6-3/4" X 3/4" 6 Compartment
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SPT017WHP23 |
| Manufacturer Part # | SPT017WHP23 |
| Compartments | 6 |
| Material | Porcelain |
| Height | 0.75" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 7" |
| Weight | 12 lbs |
| UPC | 840291014566 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SPT017WHP23, Sampler™ Server, 7" x 6-3/4" x 3/4", 6 compartment, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
