Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china platters.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH SPT013WHP21 china platters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH SPT013WHP21 Mod® Platter 24" X 8" X 1-1/2" Rectangle
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SPT013WHP21 |
| Manufacturer Part # | SPT013WHP21 |
| Construction | Porcelain |
| Long Side / Diameter | 24" |
| Short Side | 8" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 1.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 24" |
| Weight | 25.35 lbs |
| UPC | 840291013040 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SPT013WHP21, Mod® Platter, 24" x 8" x 1-1/2", rectangle, porcelain (Packed By: 4 Each Per Case)
