Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 9-16 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH SPT012WHP22 china bowls 9-16 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH SPT012WHP22 Kyoto™ Server 14 Oz. 14-3/4" X 3" X 1-1/2"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SPT012WHP22 |
| Manufacturer Part # | SPT012WHP22 |
| Size | 14" |
| Type | Serving |
| Material | Porcelain |
| Geometric Shape | Rectangular |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 7.84 lbs |
| UPC | 840291013033 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SPT012WHP22, Kyoto™ Server, 14 oz., 14-3/4" x 3" x 1-1/2", long, linear design, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
