Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH compartmented china dish bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH SPT010WHP23 compartmented china dish bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH SPT010WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Canvas® Server
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SPT010WHP23 |
| Manufacturer Part # | SPT010WHP23 |
| Compartments | 4 |
| Material | Porcelain |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 9.92 lbs |
| UPC | 840291013019 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SPT010WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Canvas® Server, (4) 1.5 oz. compartments, 12-1/2" x 3-1/4" x 3/4", curved edges, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
